Slovinská cyklotour

13.08.2009 15:02

Oznamujeme všem, že Duklácký express podpořený jednou olomoucko-brněnskou Duklačkou a jedním Ostravskim chuligánem zdárně dorazil ze Slovinska zpět a zanechal za sebou nesmazatelnou stopu:

Webmr: na svém bicyklu jezdil s větrem o závod, v poslední horské etapě šlapal na paty dokonce i tamnějšímu Lanci Armstrongovi a ukázal, že Dukla se nebojí nikoho..Alkoholu a žen se nezalekl a s menšími odřeninami po nekoordinovaném pádu přes kolo a týdenním nemytím se, zanechal jistý dojem....spolu s Corim držitel rekordu v předjíždění aut z kopce (1xVW Polo, 1x Renault Clio, 1xhasičský vůz)-max rychlost 75,3 km/h)

Cori:Jistý vůdce tlupy a skvělý tanečník s hitem "Sun is shining“. Držitel rychlostního rekordu jízdy z kopce (77 km/h), předjíždění aut z kopce a počtu defektů za den.Alkoholu ani stovek kilometrů se nezalekl, vzhledem ke svému doprovodu je jeho nezájem o ženy pochopitelný.Koordinace mise: výborná

Iva:Drahokam mezi kamením.Jediná žena mezi muži dokázala, že výzvy je třeba akceptovat a že není třeba se ničeho obávat. Během celé akce držela skvěle tempo a co víc: v některých pasážích svým mužským protějškům zle zatápěla.Za předvedený výkon i podporu v zázemí patří naší Duklačce obrovská jednička.

Ferda: Zkušený cyklistický i alkoholový matador předvedl všem kdo má nejvíce našlapáno a dokázal že by se příští rok mohl zúčastnit Tour de France a vzápětí klidně i Zlínské spirály. Vítěz horské prémie na Vršič se nezalekl žen, ani mořských potvor na talíři. Občasné nadměrné vypouštění plynů na pláži je i z předešlých důvodů pochopitelné.Skvělé navigační schopnosti nemají obdoby.

Ludvik:Nováček v Dukla teamu, nikoliv však na kole a v horském prostředí.Zkušený alpinista i cyklista, přezdívaný „pán s taškou“ po celou dobu předváděl konstantní skvělé výkony a neustále  dokazoval, že spolu s Webmrem má z Jizerek skvěle natrénováno. Jeho ostravský původ ho předurčoval rovněž ke skvělým výkonům v prostředí restaurací a žen, s nimiž ulovil snad nejvíce snímků ze všech.Památná věta:“ukaž mi jak tady pečeš tu rybu“ zůstane všem vryta do paměti.Paparazzi a foto index: výborný

Čopíno: Známý lovec a svůdník žen svým absolutně flegmatickým přístupem dokázal že by v horách sice pravděpodobně nepřežil, ale vůbec by ho to nerozházelo. I přes značné manko v tréninku dokázal skvěle držet tempo, žen ani pití se nezalekl.Jediný člen výpravy, který sebou na kole vozil kolínskou vodu, hřeben a čisté slipy. Za dobrovolné mytí nádobí mu patří velká jednička.

Jarda:Technické zázemí a zajištění doprovodu v průběhu celé akce.Oběť v podobě neustáleho řízení a přejiždění z místa na místo autem nemůže být zapomenuta.Zajištění levného ubytování v chorvatsku a neustále dolévání vody do chladiče je pouze zlomek.Památka věta:“kokoti pojďte dolů“ na adresu mimozemšťanů při nočním pozorování oblohy vejde do historie.

VW Transporter: Nejslabší článek naší výpravy. Maximální rychlost vozu se podobala rychlosti naší jízdy na kole. Spotřeba vody v chladiči byla větší než nafty.Ranní startování připomínalo spíš loterii buď a nebo. No a konečně brzdy pravděpodobně měly podobnou účinnost jako brzdy na mém kole(tedy žádnou).Nicméně nás tento důchodce odvezl tam i zpět a to mu nemůžeme mít za zlé.Nakonec tedy i slova chvály:některým z nás skvěle posloužil jako převlékárna a ložnice v jednom.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode